نظرآقا سلام

نقشه ی آنلاین


هواشناسی دشتستان

جدیدترین بررسی از وضعیّت جوّی تا پایان فروردین 96

سلام به دوستان خوبم...

خوب سوّمین سامانه فروردین هم فقط با پوشش ابر خودش را نشان داد و از منطقه عبور کرد..

و امّا چهارمین سامانه هم فردا دوشنبه 21فروردین وارد می شود و تا پایان سه شنبه درمنطقه گاهی باعث ابرناکی و احتمال بارش خفیف بصورت و پراکنده خواهد شد و نهایتاً پنحمین سامانه هم برای روزهای پایانی فروردین داریم که جزئیات رفتار آن را در پست بعدی اطّلاع رسانی می کنیم .. درمجموع باید عرض کنم که دیگه نباید انتظار بارش مناسب داشته باشیم مگر اینکه بصورت محلّی دگرگونی حاصل شود.

برچسب ها : ,,,

پیش آگاهی تا پایان فروردین و تحلیل سوّمین سامانه فروردین

با سلام به دوستان خوبم...

همانطور که در پست قبلی عرض کردیم، دوّمین سامانه فروردین از منطقه ما عبور کرد و بارشهایی بسیار پراکنده و خفیف هم از خودش برجای گذاشت که بسیار ناچیز بود.

و امّا جدیدترین بررسی از وضعیت جوّی نشان می‌دهد، سوّمین سامانه هم پایان هفته از منطقه ما عبور خواهد کرد که انتظار بارشی از آن هم نیست. همچنین چهارمین سامانه را برای هفته بعدی داریم که آن هم ضعیف هست و نهایتا آخرین سامانه فروردین را برای روزهای پایانی فروردین داریم که انتظار بارشهایی در حدّ ضعیف از آن سامانه هست. البتّه به خاطر تغییرات زیاد قضاوت زود است.

تعداد بازديد : 60 | تاریخ: دوشنبه 14 فروردين 1396 ساعت: 21:52 | نویسنده: | نظرات()

جدیدترین بررسی از وضعیت جوّی تا 15فروردین ماه

باسلام به دوستان خوبم

ابتدا از دوستان بخاطر چند روزی که نتونستم به موقع پاسخگو باشم عذرخواهی میکنم.

و امّا بررسی بعمل آمده از وضعیت جوّی دوّمین سامانه فروردین که قبلا خبرش را داده بودیم، هم اکنون باعث پوشش ابر در مناطق ما شده است و تا صبح دوشنبه شرایط به همین صورت می باشد. انتظار داریم در این مدّت گاهی آسمان ابری و گاهاً بارشهایی به صورت پراکنده داشته باشیم. در مجموع در بازه زمانی امروز جمعه تا دوشنبه به یک بارش در حدّ ضعیف و به صورت پراکنده امیدوار هستیم.

همچنین سوّمین سامانه فروردین ماه هم برای پایان هفته آینده در راه هست.

تعداد بازديد : 135 | تاریخ: جمعه 11 فروردين 1396 ساعت: 13:6 | نویسنده: | نظرات()

جدیدترین بررسی از وضعیت جوّی

باسلام به دوستان محترم...

خوب شکرخدا اوّلین سامانه بارشی سال96 طبق قرار منطقه ما را تحت تاثیرخودش قرارداد و در ادامه مسیر روند تقویتی را به خود گرفت که نهایتاً گل کاشت و بارشهایی فراتراز انتظار برجای گذاشت...

و امّا دومین سامانه فروردین ماه هم برای پایان هفته در راه هست که جزئیات در پست بعدی اطّلاع رسانی می شود..

برچسب ها : ,,,,

جدیدترین و آخرین تغییرات اوّلین سامانه فروردین 96 و پیش آگاهی تا 15فروردین

باسلام به دوستان خوبم ....

همانطورکه انتظارداشتیم اوّلین سامانه بارشی سال 96 از 4فروردین منطقه ما را تحت تاثیرخودش قرار داد که شکر خدا تا الان بارشهایی داشته ایم و هم اکنون که الگوها و نقشه ها را بررسی کردیم به این نتیجه رسیدیم که بارشها ان شاءالله تا امشب همچنان ادامه دارد و سیستم درحال تقویت هست دراینصورت انتظار بارش درحدّ خیلی خوب داریم. همانطور که در پست قبلی گفتیم با توجّه به بهاری بودن سیستم احتمال دگرگونی هست و ممکن است بارش های رگباری شدید رخ دهد.

و امّا تا 15 فروردین دو سامانه ناپایدار دیگر داریم  که دوّمین سامانه فروردین آخر هفته وارد می شود که جزئیات را درپست بعدی پیگیر باشید..

برچسب ها : ,,,,,

ليست صفحات

تعداد صفحات : 43